Шаховий турнір між вихованцями ДЮСШІ "Галичина" Львівського "Інваспорту" та УДЮМК Личаківського району м.Львова

16.12.2017 р. відбувся інклюзивний шаховий турнір між вихованцями ДЮСШІ "Галичина" Львівського "Інваспорту" та УДЮМК Личаківського району м.Львова. Змагання, які проводяться між цими командами вже стали традиційними, адже проводяться постійно від 2014 року. Слід зазначити ріст спортивної майстерності всіх 24-х учасників змагань, особливо удюмківського клубу "Багато Сердець". Команду "Інваспорту" представляли 12-ть вихованців тренерів п. Олександра Хріпунова (команда дітей з порушенням зору)та п. Володимира Опенишева (команда дітей з порушенням слуху). Переможцем турніру став Денис Колб (команда "Інваспорт", тренер В. Опенишев), друге місце за Андрієм Казаковим, третє місце за Андрієм Давидою (обидва - команда "Багато Сердець" УДЮМК). Висловлюємо найщиріші слова подяки нашим друзям з УДЮМК Личаківського району м. Львова, керівник п. Оксана Серафин, за допомогу та співпрацю в організації вже традиційного багаторічного турніру, який реально наповнений духом інклюзії - порозуміння та взаємодопомоги між дітьми, які змагаючись між собою за шаховою дошкою, все ж таки йдуть "До перемоги разом!" - відповідно до гасла цього турніру. Переможцями стали учні нашої школи Інна Добрей, Маріанна Пінтя, Саша Волков, Петуля Дмитро, Соболяк Іван і Інна Тимощук. Відповідальні за змагання Кутненко Світлана, тренер-викладач Хрепунов Олександр Павлович.