тиждень природничо-математичних предметів.

Уже стало доброю традицією В КЗ ЛОР Львівська спеціальна ЗОШІ №100 І-ІІІ ст. проводити на початку ІІ семестру тиждень природничо-математичних предметів.
Учні з нетерпінням чекають цього тижня, і недаремно. Адже кожен з них може взяти активну участь в усіх заходах і поринути у цікаву мандрівку по країні Математики, Фізики, Біології, Хімії, Географії.
Вчителями були проведені уроки з використанням інноваційних технологій, виховні заходи: вікторини, усні журнали, конкурси, інтелектуальні ігри, інсценізації українських народних казок.
Учні виявили кмітливість у нестандартних ситуаціях, вчилися спілкуватися мовою предметів, а також відстоювати свою точку зору. Тиждень природничо-математичних предметів завершився, а подорож по країнах предметів триває.