Науково-практичний семінар «Сучасні тенденції освіти дітей з особливими освітніми потребами»

В рамках роботи обласного науково-практичного семінару «Сучасні тенденції освіти дітей з особливими освітніми потребами», що організований в спеціальній школі-інтернаті № 100 І-ІІІ ст. колегами з навчально-реабілітаційного центру «Левеня», 12 березня відбувся майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок (керівник -Тетяна Фургала). Під час роботи в аудиторії панувала позитивна, невимушена, творча атмосфера. Усі педагоги натхненно, із захопленням створювали справжній український оберіг, а результатом своїх старань вони зможуть здивувати не лише себе, але й своїх близьких.