«Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»

10 жовтня в рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільної бібліотеки «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100 –річчя від дня народження В.О. Сухомлинського) учні 4 класу відвідали шкільну бібліотеку, де відбулася літературна подорож «Казковий світ Василя Сухомлинського». Захід вдало поєднався із корекційно – розвитковим заняттям «Розвиток мовлення», метою якого було розвинути пізнавальну діяльність, змістовно, чітко, правильно висловлювати свою думку, збагачувати та уточнювати словниковий запас. А також формувати навички говоріння: відповідати на запитання, висловлювати свою думку та переказувати.

Діти пригадали творчість В.О. Сухомлинського, тематику його творів, проаналізували чого вчать твори письменника. Учні активно відповідали на запитання вікторини «Казковими стежками».

Четвертокласники переказували знайомі твори Сухомлинського. Читали оповідання вголос: «Щоб метелик не наколовся», «Яблуко в осінньому саду», «Осінні сни клена» та ін. Визначали дійових осіб, оцінювали вчинки персонажів та переказували прочитані твори.

Захід провели: Голуб Л.Б., Козицька А.А.