Майстер-клас на тему: «Смачне пригощання для друзів»

7 травня 2019 р. в рамках співпраці з Ліцеєм №28 ЛМР у КЗ ЛОР Львівській спеціальній ЗОШІ №100 I – III ст. відбувся майстер-клас на тему: «Смачне пригощання для друзів». Учні 5 класу нашої школи та 6 -б класу ліцею №28 ЛМР брали активну участь у виготовленні шоколадних цукерок з сухофруктами та бутербродів, пригощали ними своїх друзів та знайомилися ближче.

Метою зустрічі було створити умови для комфортного спілкування, обміну думками та інтересами, навчити дітей зустрічати та пригощати гостей; спільно виконувати поставлені завдання та підготувати підґрунтя для майбутньої подальшої співпраці. Оскільки учні ліцею №28 ЛМР поглиблено вивчають німецьку мову, а для учнів нашої школи німецька мова є основною іноземною мовою, то всім дітям було цікаво спробувати описати процес роботи та поділитися своїми враженнями від зустрічі німецькою, що сприяло розвитку комунікативних навичок.

Урок провели вч. Німецької мови: КЗ ЛОР Львівська спеціальна ЗОШІ №100 I–IIIст. Кухарська М.Б., ліцей №28 ЛМР Романовська М.Я., педагог-організатор: Притуляк С.Т.