1 червня - День захисту дітей!

Львівщина ж готова неба прихилити дітям з усієї нашої найкращої у світі Землі.

Сьогодні діти з окупованих територій, які проживають тимчасово в нашій школі, разом з львівськими дітьми брали участь у багатьох заходах, зокрема у відкритті виставки дитячих робіт «Естафета миру XX Міжнародного Форуму дитячої творчості «ЗОЛОТИЙ МОЛЬБЕРТ» "На валах".

Поспілкуватися на галявині з Архиєреєм і Митрополитом Львівським УГКЦ - Ігорем Возьняком, головою Львівської обласної державної адміністрації - Максимом Козицьким, директором департаменту освіти і науки Львівської ОДА - Олегом Паскою, авторкою проєкту - Ольгою Михайлюк, видатними митцями, зокрема з Романом Яцівом та послухали милозвучних цьомочок колективу театру пісні «Горличка» (керівник Галина Равлінко).

Хай усі діти світу будуть щасливими!