Зустріч з цирковою студією Zirkus-Gruppe aus Plauen з Німеччини.

До нашої шкільної оселі, дякуючи Фонду св. Володимира, завітала з чудовою програмою циркова студія Zirkus-Gruppe aus Plauen з Німеччини.

Впродовж чотирьох днів, діти, які тимчасово переміщені до Львова, а також учні Львівських шкіл мали чудову нагоду відпочити, поспівати, потанцювати, навчитися різноманітним цирковим трюкам, подружитися, поспілкуватися німецькою та англійською мовами. Радості для дітей не було меж!

Діти, батьки щиро дякували усім, хто спричинився до такого активного відпочинку та Zirkus-Gruppe aus Plauen і керівнику цієї студії Jens Muller.

Але без фахових перекладачів нам би було важко. Отже, велика подяка нашим педагогам: Лілії Мороз, вчительці німецької мови, Наталії Воляк, вчительці англійської мови та нашій учениці Вікторії Дудік, студентці Львівського національного університету імені Івана Франка.