«З героями казок по статтях Конвенції ООН про права дитини»

04 грудня 2014 року в актовому в рамках Тижня реабілітації інвалідів проведено з учнями 5 класу експрес-гру «З героями казок по статтях Конвенції ООН про права дитини». Захід пройшов під девізом: «У мене є права. Держава мені їх гарантує. Я знаю свої права. Я вмію ними користуватись».
Гру провели практичний психолог школи-інтернату Лебедевич Вікторія Богданівна та вихователь Котик Єлизавета Спиридонівна. На цей захід запрошені учні 4-6 класів, педагоги та батьки.
В ході гри учні ознайомлювались з основними правами дітей, вчилися самостійно працювати з текстом Конвенції ООН про права дитини. В процесі гри проведено бліц-тест „Чи знаєш ти свої права?”, правову гру, літературно-пізнавальну гру, аукціон правових істин. Діти отримали завдання скласти кодекс обов’язків учня 5 класу.
Захід закінчили читанням учнями 5 класу вірша Левка Бебешка „Право жити”.
Під захистом і сироти, і діти-інваліди,
Об’єднуйтеся, діти, з дітьми усіх країн:
Чорні, жовті, білі - всі рівні без відмін.
Знущання і насильство карається законом.
Звати цей закон - Конвенція ООН!