Свято „КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ”

06 грудня 2014 року в актовому відбулися „Козацькі забави” для учнів 7-12 класів. Метою заходу було виховання поваги до героїчних наших предків, любові до рідного краю, почуття відповідальності. Залучення школярів до системних занять фізкультурою, виховання волі до перемоги та організованості.

Школярі створили два курені „Козаки” та „Парубки”. Учні показували свої знання з історії козацтва, демонстрували фізичну міць та силу у конкурсах:
- «Хто швидше з команд одягне шаровари та підпережеться поясом»;
- конкурс на спритність;
- танок «Гопак»;
- конкурс кошових отаманів (пояснити значення козацьких назв: булава, бунчук, гетьман, джура, чайка, оселедець тощо);
- змагання силачів (перетягування канату).
З невеликим відривом у змаганнях переміг курінь „Парубки”.

Козацькі забави завершилися спільним виконанням пісні „Гей шуми, великий луже” на слова П. Ребра, музика Є. Пасічника.
Запорозьки козаки,
Є нам що згадати...
Нам найкраща ненька-мати
Запорзька славна Січ
Чорний ус, брова чорнява,
Не судомив руку страх.
І дзвеніла наша слава
На розгонистих вітрах.

Свято підготували вихователі: Кучер В.І та Половінко О.О.