З Днем Соборності України!

22 січня 1919 року здійснились віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України.

На Софійському майдані Києва було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Возз’єднанню українських земель судилося навічно увійти в історію величним національним святом – Днем Соборності України.

До цієї події українська нація йшла не одне століття. Покоління українських патріотів боролись за ідею створення Незалежної України. Багато хто з них поклав власне життя заради майбутньої державності.

Учні нашої школи разом з педагогом-організатором Партикою Галиною Іванівною підготували відео презентацію до дня Соборності України!