Пам"ятаємо Героїв Крут!

Вічна пам'ять і слава героям!

На знак пошани національних Героїв щорічно 29 січня ми повертаємось до витоків і важливих етапів становлення української державності. Цьогоріч українці відзначають 104-річницю вшанування пам'яті Героїв, які загинули під Крутами у боротьбі за Незалежність України. Зовсім юні захисники вписали власною кров'ю героїчну сторінку в історію визвольного руху.

Сьогодні ми вшановуємо юних Героїв Крут, які 104 роки тому зробили неможливе – на чотири доби зупинили більшовицьку армію. Вони захистили Київ від більшовицької навали, яка чорною свинцевою хмарою сунула на Київ і усунули серйозну загрозу, яка нависла над Батьківщиною. Молоді й зовсім юні українці поклали на вівтар жертовності власне життя заради свободи, національної гідності та незалежності Української держави.

Пам'ятаймо про тих, хто боровся за рідну землю й за становлення української державності!

Учні нашої школи підготували презентацію - відео "Пам"ятаємо Герої Крут"