Ми маємо вільні крила, бо ми з України, ми разом -сила!

Ми маємо вільні крила, бо ми з України, ми разом -сила! " Під таким гаслом у ці дні , до Міжнародного дня миру, в школі відбулося кілька заходів. Низкою цікавих акцій. відзначила цей тиждень шкільна бібліотека. Це огляд книжкової виставки ,,Під мирним небом" та учнівських робіт флешмобу ,,Подякуй Герою!" Це інтерактивна година ,, Діти України за мир!", бібліотечні уроки ,, Дзвін миру ". Також учні школи взяли активну участь у флешмобі ,, Ми за мир! "