Свято "1 вересня -День Знань"

Перше вересня! Яке воно, зазвичай, для наших вихованців?!

Радісне, хвилююче, дітлахи з нетерпінням очікують зустрічі зі своїми друзями та улюбленими вчителями. Теплі обійми, щирі посмішки та чудові враження від літа!
Напевно, так було б і на цей раз, якби не виснажлива та жорстока війна…
24 лютого проходить сумом і болем через усі весняні, літні і, тепер, вже осінні місяці.
Але ми ПЕРЕМОЖЕМО!
Ми маємо перемогти, і маємо заохочувати наших дітей ще краще навчатися, щоб стати гідним майбутнім своєї прекрасної України!
Розпочинаємо наш новий навчальний рік з глибокою вірою, що він буде не тільки плідним і успішним для усіх нас, але й мирним і спокійним.
Просимо Бога про це.
Попри всі небезпеки, ми зробили для наших діточок чудове свято!
Наші вихованці приклали всі свої зусилля, таланти, вміння, щоб це свято стало емоційним і душевним, а креативним , цікавим, смачним завдяки тим, хто з нами з перших днів війни- БФ “Mom for everyone” , його керівнику Наталі Михайлів та всьому його неймовірному колективу, яким наші дітлахи дуже сподобались.
Попереду ще тісна співпраця з фондом і багато нових спільних проєктів та досягнень.
Дякуємо їм за постійну підтримку і за те, що завжди поруч!
Усім бажаємо впевнено йти до своєї мети та натхненно здобувати нові знання!
Дякуємо ЗСУ за цей день!
Слава Україні!