Екскурсія у Львівську медичну академію ім. А. Крупинського

В нашій школі активно діє практика профорієнтації.

Учні старших класів розвивають компетенції, які допоможуть їм підготуватися до вибору професії. Сьогодні, наші вихованці ( 11 клас) зі своїми педагогами відвідали заклад, з яким нещодавно була підписана угода про співпрацю. Це Львівська медична академія імені А. Крупинського.

Учнів та педагогів надзвичайно гостинно і тепло зустріли Оксана Стоколос-Ворончук, проректор; Наталія Євстахівна Дуб, декан; Галина Сидорівна Фалик, анатом ; Андрій Віталієвич Зелінський, викладач масажу Львівської медичної академії імені А. Крупинського.

Учні побували в масажній кімнаті, на кафедрі фармації, в лабораторії патологічної анатомії. Діти були в захопленні від побаченого, а особливо від практичного заняття у лабораторії. Дякуємо щиро усім, хто спричинився до чудової екскурсії! Особливо, викладачці академії Ірині Валерівні Готь, яка одночасно допомагає і нашим учням пізнати основи масажу.