Пізнавальна година "Людина в просторі степу. Кам’яна доба"

Сьогодні в нашій школі відбулася пізнавальна година ,, Людина в просторі степу. Кам'яна доба " Наші вихованці з великим задоволенням поринули у світ давньої історії. І допомогли їм у цьому Олександр Мовчан, заступник Генерального директора Донецького обласного краєзнавчого музею ; Ольга Циба, завідувачка Охорони пам'яток археології ; Ігор Затуло, головний зберігач фондів музею. Олександр Олександрович розповідав дітям про життя та побут первісних людей. І не лише розповідав, а й дав можливість учням обстежити музейні експонати . Ми щиро вдячні нашим гостям за таке захоплююче, пізнавальне заняття. Історію України маємо знати!