Володимир Івасюк - духовна Велич Львова.

Володимир Івасюк- духовна Велич Львова.

Надзвичайно зворушливий вечір, присвячений 75 річниці народження Володимира Івасюка відбувся у нашій шкільній родині.

На святі були присутні Богдан Стельмах -письменник, заслужений діяч мистецтва України. З нашими вихованцями співали Любомир Тарнавський ,лауреат міжнародних та всеукраїнських вокальних конкурсів, Ірена Грех - заслужена артистка України, оперно -камерна співачка. Разом з дітьми вони заспівали кілька пісень.

Ми сердечно дякуємо нашим друзям з Львівської спілки письменників, а саме Лесі Бернакевич та Галині Івановій, викладачці Львівської письменницької школи ,,Розквіт" за те, що були з нами. Ми завжди раді бачити вас усіх у нашій шкільній спільноті. Перемоги нам і миру! Слава ЗСУ!