Участь членів учнівського Парламенту у "Зимовій школі учнівського самоврядування"

Вперше члени учнівського Парламенту взяли участь у «Зимовій школі учнівського самоврядування». Це було для них дуже цікаво та пізнавально, тут учні отримали безцінний досвід для своєї праці. На завершення цього навчання кожна команда мала завдання - створити проєкт.

І ось сьогодні відбувся фінал конкурсу (176 команд,
76 проєктів), на якому дуже поважна комісія визначила переможців. Серед них - вихованці нашої школи, а саме: Руслан Фідик, Nika Fidyk, Орися Кляйн. Наші діти представили неповторний, унікальний та інноваційний проєкт, назва якого - «Чим пахне світ?» (створення бібліотеки запахів). Завдяки Ароматоріуму діти і дорослі з порушенням зору зможуть соціалізуватись через пізнання спектру ароматів. Команда від нашої школи посіла 2 місце.
Діти були щасливі. Варто відзначити те, що їм дуже сподобалась зворушлива зустріч з директором департаменту освіти Олег Паска, який викликав у дітей захоплення своїм глибоким розумінням важливості викликів сучасної освіти.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатись і розвиватись.